Kurumsal Seyahat Yönetimi

Firma veya Kurumunuzun Tüm Seyahat İhtiyaçlarında çözüm ortağınız olalım

Kurumsal Turizm ve Seyahat Danışmanınız

Tüm Kurumsal Seyahatlerinizde profesyonel ekibimizle 7/24 Yanınızdayız. Kurumsal Uçak Bileti, Otel Rezervasyonları, Havalimanı Transfer Hizmeti, Şöförlü Araç Kiralama

Yurtiçi ve Yurtdışı Tatil Olanakları

Dünyanın 4 bucağında anlaşmalı otel ve tur organizasyonlarımız ile hayalinizdeki seyahati gerçekleştirme fırsatı sunarız

Kurumsal Konaklamalarınız

Otel konaklama talepleriniz en ince ayrıntısına kadar incelenip cazip teklif ve alternatiflerle seçiminize sunulur

7/24 Sınırsız Bekleme Hizmeti ile

Havaalanı Transferi

Tüm seyahatinizi sizin adınıza planlar , zamanınız size kalır

Çözüm ortağınız olmaya hazırız

ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » YURTICIOTELREZERVASYONU

Yurtiçi Otel Rezervasyonu

Resim
Kurumsal seyahatlerinizdeki konaklamalarınız ve firma çalışanları ve yöneticilerinizin tatil rezervasyonları için bizimle iletişime geçiniz. Tatil ve seyahat talepleriniz en ince ayrıntısına kadar incelenerek tarafınıza en uygun fiyat ve destinasyonlar ile geri dönüş yapar ve teklif veririz . Yurtiçinde gideceğiniz ilde en temiz, puanı yüksek  bütçenize uygun 3* , 4* ve 5* tercihinize göre tekliflerimizi sunarız . 

Uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ve işinde ehil olan otel planlaması yapacak olan ekibimiz seyahatiniz boyunca otel giriş belgenizi (voucher ) düzenleyip , otel hakkında size detaylı bilgi vererek , 7/24 her sorunuzda yanınızda olacaktır. 

Yurtiçi 3-4-5* otel sayısı 2016 yılı verilerine göre 2306 adettir. 2306 adet şehir oteli ve sejour tatil oteli ile anlaşmamız bulunmaktadır.